2. kapitola. Cestou vzpomínek

14. května 2012 v 20:08 | parala |  Naděje v nás
Ahojky! Dnes tu pro vás mám 2. kapču k Naději v nás. Je krátká. Teď píšu 3. apču, která je docela dlouhá. Bude se jednat o trhlou postavu Arianu, kteerá je taková srandistka.


Sorgan se rozhlédl a zjistil, že se nachází v Tichém hvozdě. Vzdychl. Tam začínala jeho výprava za Vyvolenou. Při vzpomínce si vzpomněl na Terien. Musí zjistit, kde je.
Procházel se v lese. Je to jako cesta po vzpomínkách. Zastavil se a usmál se. Ihned se rozeběhl k velkému stromu obrostlým lišejníkem. Bylo zde vyřezáno dýkou srdíčko a v něm S+T. Polkl. Ihned se mu vybavila situace.
"Sorgane?," vydechla Terien. Viděl, jak se směje. Vybavil si den, kdy její otec Terien konečně pustil do přírody na prozkoumání okolí. Oba se honili. Byly to jen vzpomínky Pravý Sorgan tam stál a díval se. Rozlišil, co je dobré a co je zlé. Sorgan ve vzpomínce se jen na ní koukl a běžel za ní. Byli tam jen oni sami. Žádný Temný nebo ibraxil. Chvíli se honili a pak Sorgan Terien chytl za pas a pošeptal: " Dej mi pusu nebo uvidíš!" A oba se rozhihňali. Dali si rychlou pusu a pak vzal Sorgan dýku a na strom vyřezal srdce a napsal S+T. Usmál se na ni. " Budeš mi chybět, Terien. Za chvíli se musíme vrátit a já zase zabíjet.," Terien jen si položila hlavu na jeho hruď, kterou měl z části nahou, protože měl rozepnutou bílou košili a jeho obvyklé kalhoty. " Sorgane? Ty mi taky budeš chybět. Budu jen civět do okna a snít o krásných dnech bez otce." Sorgan se od ní odstrčil. "Terien, to neříkej. Mít otce je pocta. Já to ale nevím.," řekl a se založenýma rukama se opřel o strom. Terien věděla, jak ho ta představa bolí. Proto jen mu vtiskla na tvář pusu a on se jen probudil. Začali se honit. Honili se až k pravému Sorganovi, ve kterém se rozplynuly jako vzpomínka.
Vzdychl. Nikdy ho to nepřestane trápit. Ale změní se. Bude hodný. A jen s Terien. Je už rozhodlý.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kačka Kačka | E-mail | Web | 11. června 2012 v 16:52 | Reagovat

Prosím, rychle další!!!!!!! :D  :D

2 aranis-blog aranis-blog | 14. června 2012 v 13:41 | Reagovat

další další další!!!
mimochodem rozhodnutý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama