3. kappitola- Vnitřní síla

15. května 2012 v 17:31 |  Úsvit elfů
Ahoj! Další kapitola. Mám asi osm v zásobě, ale budu je sem dávat postupně. Tak je zase krátká.


Ráno se sestry probudili a začali se připravovat na další den žní.
Ariana se nemohla vzpamatovat, to co včera tomu opilci udělala. Ale dovoloval si na Naturu, udělala by pro ni cokoliv. Sami vyrůstali už od Natuřiných 5 let bez matky. Jejich maminka zemřela při výslechu Amriem. Amrio je Satanův syn, který chce svitek s proroctvím. Satanovo jméno je hodně zatajeno, člověk či elf, kdyby ho oslovil jménem, mohl by mu ublížit.
Ten svitek má chránit takzvaný Papiliovský rod. Právě podle Papilia, praprapradědečka Ariany. Tu povídku zná každý. Na západě, ve městě Aurora se dva elfové dohodli, že si dají závod na kopci za vesnicí. Celá vesnice přišla. Strhla se bouřka a začal hořet jejich les. Pak z něho vyšli elfové a předali svitek. Nikdo si ale ten svitek nepřečetl.
" Ariano.," řekla Natura, která pracovala v kuchyni. "Co to včera bylo?,"
Ariana posmutněla a nakonec ze sebe vydala: " Mám v sobě asi nějakou sílu. Stalo se mi to poprvé, nevím, jak to ovládat. Opravdu nevím….,"
Natura vydala starostlivý úšklebek a odpověděla: "Zkus se to začít ovládat. A můžeš začít hned teď.,"
Ariana se podívala škemrajícím pohledem, jako by říkala:" Prosím ne."
Natura vzala sklenici vody a položila na stůl. Ariana se na ní podívala a zkoušela si vybavit, co to s tou rukou udělal. Nejdřív ji mačkala v pěst, pak jí přetočila. Nic nezabíralo.
" Naturo, já nevím. Nic nezabírá.," řekla a protáhla se tak, že napnula obě ruce a zastavila se. Sklenice s vodou zmrzla. Natuře padaly u zírání na sklenici čokoládově hnědé vlasy do očí. Stihla to tak rychle?!?
" Výborně! Zvládla si to!," objala ji.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama