Červenec 2012

5. kapitola-Nolmiiny chvíle k neuvěření

21. července 2012 v 18:38 | parala |  Naděje v nás
Tak sem přidávám místo Deníku vlkodlaka Naději v nás! Užijte si ji!

Duše pisálka

21. července 2012 v 17:04 | parala
Ahoj lidi!
Mám tu pro vás nějakou nabídku. Je to projekt, co pořádá Nika-roov pod jménem DUŠE PISÁLKA. Přihlásit se můžete ZDE do . Jedná se o projekt takový, že píšete povídky na téma Nádech fantasie. Je to něco jako Majkeliny PPJ (Píšu pod jménem). Takže to proto musíte udělat? Jen vyplníte formulář ( berte si do zásoby nějakou povídku) a ona vám odpoví během dne na e-mail. Ale pozor! Máte malou šanci! Počet účastníků se snižuje!!! Tak hodně štěstí! Třeba to budete právě vy, kdo může se takového projektu zúčastnit!

4. kapitola- Plán B

15. července 2012 v 22:32 | parala |  Naděje v nás
JSEM ZPĚT! Vrátila jsem se zdravá a živá z Itálie. Bylo tam 39,8 °C takže vedro jak PES! Mám sebou pár zásadních informací. Chystám nový projekt an psaní povídek- bližší info napíšu pak. A nesu sebou z itálie luxusní povídku§ Nevím název- zdálo se mi to. Sen byl jak skutečný. Kdyby jsme tak nejely na ten vesuv! Mohla jsem snít dál :-(. Řeknu vám něco o ní. Vypráví to o chlapci, který se zamiloval do poloelfky, ale jeho otec mu to nemůže dovolit a tak tu poloelfkuu zatýkají a chtějjí hodt Gassehundovi ( severský démon, co žije ve sluji). Ale její bratr(fešááák :D) ho sváže proti jeho vůli a zkouší nabídnout výměnný obchod. Však ho její bratr podvede a s nim a ní utíkají do Měsíčního lesa, kde najdou Sluneční slzy a s nimi i jejího otce. Musí najít i měsíční lektvar, aby stvořily s pravou láskou lekvar, co porazí Stín mezi lidmi a elfy, který způsobil nenávist tím, že zabil 30 zakladatelů a našeptal jim, že to udělali elfové a naopak zabil 30 elfů s tím, že to zavinily zakladatelé. Podaří se jim to a zůstane jim pouto, které k sobě chovají? (do komentůnapište pls jména, který byste jim dali :D) Ale žádné otálení. slíbená kapitola k Naději v nás!

9. kapitola- Útěk

10. července 2012 v 12:00 | parala |  Úsvit elfů
daáááááááálší!Smějící se

8. kapitola- A zase další potíže

7. července 2012 v 9:00 | parala |  Úsvit elfů
Další kapitolka!!!Pohledy do tmy- první část

5. července 2012 v 22:27 | parala |  Jednorázovky
Ahoj! Je tu povídka na projekt- Píšu pod jménem, kde jsem se zúčastnila. Název napovídá žánru Mystery a takový malý dárek k pátku 13. Nebudu tu od 6.7- 15.7. Proto mě překvapte nejvíc komenty, ať si po Itálii něco rochu užiju. Zítra přidám další kapču z Úsvitu elfů a odpověď na Aranisinu otázku: Kdy bude další kapitola Naděje v nís? Odpovídám, že bude tu určitě 16.7. Deník vlkodlaka bude asi 20.7. ale možná se to trochu prodlouží. A do projektu Píšu pod jménem se hned hlásím na další kolo. Můžete se přihlásit zde: http://majkelina.webnode.cz/pisu-pod-jmenem-/. Ahoj!!!

Potřebuji pomoc!!!

1. července 2012 v 22:43
Tak a te´d od vás potřebuji okamžitou pomoc! Popadla mě nemoc zvaná potřebujinapsatknihuabychněcodokázalaabylanejlepšízetřídy-nemoc.Protože jako odpolední sen se mi zdálo,, že píšu knihu s názvem Kletba noci. Nevím, jestli jaký žánr mám napsat . Dole je anketa, tak mi tam prosím zahlasujte, abych věděla, o čem psát Usmívající se