Srpen 2012

Jsem zpět

30. srpna 2012 v 20:29 | parala |  Jednorázovky
Ahoj! Mám tu povídku na téma PPJ. Je to kraťoulinká kapitola s názvem Jsem
zpět. Také pak dělám na Ztraceném ostrově a pak i na Naději v nás. Ztracený
ostrov bude tak 1.9. a Naděje v nás tak den potom. V NVN se můžete těšit na
příjezd Awrixela a Neilin. Ta kapitola bude na dvě části. Takže se těšte. Ale
teď už Jsem zpět!


Všeználek KM- Bonusové kolo II.

30. srpna 2012 v 14:47 Soutěže
Ahoj! Tak teď právě ukončuji Bonusové kolo. Vypadla mmm, protože neodpověděla na otázku. Teď je ve hře 6 hráčů. Těmi jsou- Alasari, Lopi, Neilin/Aranis, Karolína K., Ariven a Nalouwi. Odpověděli dobře. Ale teď jde hlavně o čas. ZÍTRA V 12 HODIN KONČÍ I DRUHÁ ČÁST BONUSOVÉHO KOLA. Takže tu teda máme otázky. Pozor! Jseu mnohem těžší a z celé tetralogie!


Postavy

27. srpna 2012 v 16:44 Ztracený ostrov
Ahoj! Rozhodla jsem se pro postavy Ztraceného ostrova. Zítra asi přibudou i postavy k Naději v nás. Tentokrát použiju Míšiny obrázky a Nolmie jsem namalovala. Snad se bude líbit!

Ale teď tu mám něco o postavách. Jsou tam základní informace o jejich životě. je to velmi stručné, protože se mi sekl prohlížeč internetu a musela jsem resetovat počítač. Proto to dělám na rychlo. Docela jsem byla naštvaná! Grrr. Poznáte, co to jsou za herce? Odpovídejte do komentů. A místo Jakea přibyla Sarah a Charlie.

Moje povídky

25. srpna 2012 v 0:23 Novinky
Mám tu všechny povídky. ty, co dělám teď, a ty co budu dělat. Pak také přidám postavy. Měla jsem s tím opravdu dost práce. Snad ji oceníte :D

Tvář sluneční víly- I. část

24. srpna 2012 v 15:22 | parala |  Jednorázovky
Ahoj! Tahle povídka je z projektu Duše pisálka- Nádech fantasie. Zvažovala jsem o článku, ale přece ho sem dám. Příště se můžete těšit na druhou část, kterou už mám dloouho napsanou. Zatím budu pracovat na dvou věcech. Pracuji na obrázku Nolmie. A také na KONEČNÉ napsání Pohledů do tmy. Vy nevíte, jak mě to štve! A chci poprosit o vyplnění dotazníku. Víte, chci pracovat n anové povídce. Jen hlasujte.!

Dincie- autorka nového laye

23. srpna 2012 v 23:04
Něco k novému layi.

Novinky

23. srpna 2012 v 16:14 Novinky
Mám tu nějaké novinky. Všichni mi psali, že jsem strašně hezky píšu, i když mi je dvanáct. Při čtení komentářů jsem se červenala a byla jsem velmi poctěna.

Ale teď k tomu. Když se kouknete do menu, vidíte: Rubriky, Ikonky a Oblíbené články. Přidala jsem něco o mně a taky je tam kategorie OSTATNÍ. Je v tom NÁVŠTĚVNÍ KNIHA. Můžete si povídat nebo diskutovat o tipech na povídky. Pak take do Ostatní přidám také dotazník, takže se připravte!

Pak pod Ostatní jsou POVÍDKY. Jsou tam ikony různých povídek. První je DV ( Deník vlkodlaka), druhá je NVN (Naděje v nás). Ten dole je obrázek k ÚE (Úsvit elfů). Pokud nějakou povídku máte rádi, tak si ikonku dejte na blog. A pokud máte nějakou povídku, co byste si chtěli taky oikonkovat, řekněte mi a já vám jí udělám. Na konec tam mám článek odkaz k blogu a konec je TOPLIST. Ten toplist, kde jsou nuly, tak nefunguje. Ty čísla dole fungujou.

Tak ale teď něco z jinýho kafe. Máte 8 dní, aby jste se ti, co neodpověděli nan otázku ve všeználkovi křišťálů. Naději ještě nepíšu, ale mám nápady na kapitolu. Spíš se teď přemýšlim o pár nápadech na povídky. Můžete hlasovat! Zatím je neprozradim! Deník vlkodlaka trochu víc rozjedu, Pohledy KONEČNĚ DOKONČIM a přidám nějaké ty básničky. Úsvit také v brzké době uvidíte, ale,co uvidíte nejdřív, je všeználek PJ. Proto se koukejte do knih a připravujte se na KVÍZ!

Něco málo o blogu

22. srpna 2012 v 15:13 | parala |  Novinky
Jak začínal blog...

Něco málo o mě

22. srpna 2012 v 12:43 | parala |  Novinky
Ahoj! Teď jsem zjistila, že tady nemám nic o sobě! Tak tady něco o mě máte!

Všeználek- Bonusové kolo

19. srpna 2012 v 21:42 Soutěže
Promiňte, ale včera jsem nedala bonusové kolo. Chtěla jsem dát šanci ostatním. Ale teď- UZAVÍRÁM CELÉHO VŠEZNÁLKA KŘIŠŤÁLŮ MOCI. Tak, měli jste 3 dny, aby jste se posunuli do finále. Teď napíšu soutěžící, co nepostoupili a dostanou diplom za účast v soutěži. A také bych chtěla uvést novou soutěž, VŠEZNÁLKA POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ. Logo KM a PJ máte v článku. Ale teď opravdu ukončím šanci některých. A timi někdy jsou- Virwen, Mei-rifel, Eris, Polli, Dallia, Tonča, Keira, Awrixel/Veragin, Terka a Mája. Ti, co své jméno nenašli, postupují do finále a musí odpovědět na svou otázku pro kontrolu opisování. Tak se snažte Usmívající se