Novinky

23. srpna 2012 v 16:14 |  Novinky
Mám tu nějaké novinky. Všichni mi psali, že jsem strašně hezky píšu, i když mi je dvanáct. Při čtení komentářů jsem se červenala a byla jsem velmi poctěna.

Ale teď k tomu. Když se kouknete do menu, vidíte: Rubriky, Ikonky a Oblíbené články. Přidala jsem něco o mně a taky je tam kategorie OSTATNÍ. Je v tom NÁVŠTĚVNÍ KNIHA. Můžete si povídat nebo diskutovat o tipech na povídky. Pak take do Ostatní přidám také dotazník, takže se připravte!

Pak pod Ostatní jsou POVÍDKY. Jsou tam ikony různých povídek. První je DV ( Deník vlkodlaka), druhá je NVN (Naděje v nás). Ten dole je obrázek k ÚE (Úsvit elfů). Pokud nějakou povídku máte rádi, tak si ikonku dejte na blog. A pokud máte nějakou povídku, co byste si chtěli taky oikonkovat, řekněte mi a já vám jí udělám. Na konec tam mám článek odkaz k blogu a konec je TOPLIST. Ten toplist, kde jsou nuly, tak nefunguje. Ty čísla dole fungujou.

Tak ale teď něco z jinýho kafe. Máte 8 dní, aby jste se ti, co neodpověděli nan otázku ve všeználkovi křišťálů. Naději ještě nepíšu, ale mám nápady na kapitolu. Spíš se teď přemýšlim o pár nápadech na povídky. Můžete hlasovat! Zatím je neprozradim! Deník vlkodlaka trochu víc rozjedu, Pohledy KONEČNĚ DOKONČIM a přidám nějaké ty básničky. Úsvit také v brzké době uvidíte, ale,co uvidíte nejdřív, je všeználek PJ. Proto se koukejte do knih a připravujte se na KVÍZ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama