Září 2012

Všeználek PJ- 3. kolo a Novinky

26. září 2012 v 12:46 | parala |  Soutěže
Ale abych nemluvila stále o všeználkovi, zítra přibude 2. část povídky Tvář sluneční víly. Pozítří můžete očekávat 1. kapitolku Ztraceného ostrova. Pak také pracuji na NVN (naděje v nás) a jistě že i na 1. kapitolce k TP (temné pouta). A také návod na nějakou zručnost! Vyrobíme si náušnice z fimo hmoty!
Můžete očekávat, že změním lay. Něco temného. Ano, vzopmínáte si na Úplněk? Strašně se mi po něm stýská. Založím také Článek o minulých layích. Víte, potřebuji okénko ma novinky.

Novinky byli vyzrazeny! O jééé :D Teď vás chci pozvat na jeden blog.
Prosím, jděte na blog Tharmy. Byla bych moooc ráda. Její blog: ZDE


Matýsek

19. září 2012 v 12:09 Paraliny deníky

Ahoj! Tentokrát podle nadpisu vás seznámím s mým miláčkem. Matýskem.
Dala jsem tohle do mých deníků, protože je to nějaká kapitola mého života.
Jinak jsem aktulizovala v menu to, co teď dělám. Příznivce NVN čeká seznámení s postavami. Čeká vás to tak ve třetím kole Všeználka PJ. DV (deník vlkodlaka) bude po 4. kole Všeználka a věnuji se i Ztracenému ostrovu. Provní kapitolku přidám asi zítra. Úsvit elfů jsem pozastavila a v brzké době vás i čeká báseň z názvem Strážný anděl, kterou jsem našla v knihovně. Ale teď už něco o Matýskovi!

Drabble- Vzpomínka na něj

17. září 2012 v 7:00 | parala |  Drabble
Ahojky! Mám tu pro vás moje ÚPLNĚ první drabble na slova dobro, zlo, stůl, voda, dívka. Je to na projekt mé oblíbené blogerky Neilin/Aranis. Odkaz na soutěž: ZDE. Jinak potřebuji poradit. Chci napsat nějakou kraťoučkou fantasy povídku o 10 kapitol. Mám pro vás tady nějaké otázky týkajíc vaší rady.
1. otázka- Fantasy, fantasy realita (př. Prokletí úplňku) nebo horor?
2. otázka- Milostný příběh nebo nějaké hledání věcí (např. Křišťály moci)?
3. otázka- Obyvatelstvo- lidé, elfové, skřítci, nebo nějaké mořské panny?
4. otázka- Země: Ledová země, země živlů nebo obyčejná?
5. otázka- Hrdinka nebo hrdina? Nadpřirozené bytosti?
Byla bych moc ráda, kdyby jste mi odpověděli. Ale teď ten slíbený drabble


Všeználek PJ- 2. kolo

15. září 2012 v 23:26 Soutěže
HOJ! Mám tu odpovědi k otázkám z prvního kola a zárověň otázky k druhému. Přihlásilo se 16 lidí. Jsem za to strašně ráda! Teď je to konečně o Strážcích dobra. Tak odpovídejte!


Všeználek PJ- 1.kolo

9. září 2012 v 14:11 Soutěže
Ahoj! Jak jsem slíbila, je tu Všeználek PJ! Pravidla pro připomenutí jsou tu. Je tam ale v závorce jedna nová informace. Tak se do toho dejte! První kolo končí 15.9. Pospěšte si!Písmena se perou

8. září 2012 v 13:05 Pohádky
Ahoj! Dnes pro vás mám pohádku jménem Písmena se perou. Dostali jsme to za úkol v Prčj (praktika z češtiny). Měli jsme 1. hodinu a už jsem velmi nadšená!

Taky bych vás navedla na blog mé kamarádky. Má nádherný dess a také nádherné povídky. Blog je zde: ZDE


Novinky a laye

6. září 2012 v 18:37 Novinky
Ahoj! Mám tu nějaké novinky. První je doporučení muzikálu, na který jdu v říjnu. Je to rocková opera se jménem Klíč králů. ALE! V té hře hrají elfové, upíři, ušouni (to budou asi skřeti) a další fantasy tvorové. Osobně sse strašně těšim. Ale nejdřív jedeme 14.9. na Tři mušketýry. Napíšu vám, o kom to bude a tak i anotaci. Teprve to bude. Myslím, že 10.10. je premiéra.

Ale taky se chci o něčem jiném bavit. Z nadpisu to vypovídá. Laye... Chci vám představit jeden lay, co jsem POPRVÉ vytvořila. Proto snesu i záporné komentáře. Pokud se vám líbí, jsem ochotna udělat také i jiné laye na objednávku. I můj blog brzy ozdobí hezký lay. Nastupuje podzim, takže něco hezkého s listím a temnějšími odstíny. Zima bude červená a stromeček tam nebude chybět. Jaro veselejší odstín žluté nebo oranžové a léto bude ve stylu pláže. Ale bez dalších okolků, pojďte si představit lay!

5.9. 2012

5. září 2012 v 15:17 Paraliny deníky
Ahoj! Mám tu něco z mých deníků. Tentokrát se to jedná dneška. Je tam taky jedna hádka,s kterou mi pojďte pomoc. Prosím :´(


Vyhlášení Všeználka KM

2. září 2012 v 14:33 Soutěže
AHOJ! Asi jste celou noc přemýšleli o vítězu Všeználka KM. Ale už nemusíte přemýšlet, protože je už KONEC! Máme tu výsledky a diplomky. Během včerejška se mi ozvaly tři dívčiny, takže mají štěstí! Tenhle projekt je ukončený a čeká nás Všeználek PJ. Bude určitě kratší, protože jsou jen tři díly. Vymýšlení otázek mi zabere hodně času, takže začíná to tak 10.9. Taky budu potřebovat hodně času na učení, abych hodně zabrala. Takže teď k tím výsledkům. Do komentů napište, jestli se vám diplom líbí.

Všeználek KM- Bonus kolo III.

1. září 2012 v 15:42 Soutěže
Ahoj! Promiňte, že jsem nedala ve 12:00 včera 3. bonusové kolo, ale lítaly jsme po nákupech. Tak jsem teď trochu pozměnila pravidla. To třetí kolo měl by být jakoby konec, ale my pořád hrajeme! Nikdo ve druhém kole nevypadl. Přeji vám výhru, ale nějak to musíme pozměnit! Zítra, v neděli bude ÚPLNÝ KONEC! Finito! Takže máme stále šest účastníků, co čekají diplomek! Mám je hotový. Ale teď ty otázky, amiga! Hodně štěstí