5.9. 2012

5. září 2012 v 15:17 |  Paraliny deníky
Ahoj! Mám tu něco z mých deníků. Tentokrát se to jedná dneška. Je tam taky jedna hádka,s kterou mi pojďte pomoc. Prosím :´(První hodinu jsem měla první hodinu chemii. Učitelka byla namíchlá, že jsme nevěděli něco, co jsem nevěděli. takže o tom tolik nemůžu povídat. Druhá hodina byla úžasná. Můj volitelný předmět byli praktická cvičení z češtiny. Psali jsme pohádku o písmenech. Dám jí na blog i z obrázkem. Třetí hodina byla čeština. Ta byla v poho. Čtvrtá hodina byla biologie, na které jsme opakovali. Patá byla takový oddych. Nová učitelka na ájinu je hodná. Jsem za ní ráda. Dnes jsme neplavali, ale byla to bezpečnostní hodina. Jinak tady máte v rychlosti něco nepříjemného:

Ahoj! Můžete mi někdo pomoct? Teď mám strašně zkaženou náladu! Protože je moc vedro, tak prostě nechci jít ven a dělat si úkoly. Ale co to? Kámoška mi volá, ať s ní půjdu na kolečkový brusle. Protože jsem k smrti unavená, řekla jsem, že ne. Ona povídá, že jsem líná. Mě vadí, když mi někdo říká lenochu. A já říkám že jsem unavená, tak ať mě neodsuzuje. Ona prostě dál opakuje, že mě neodsuzuje, že projevuje svůj vlastní názor. Tak řeknu, že kdybych i já projevovala vlastní názor, tak bcychom nebyly kamarádky. Nabádá, abych řekla svůj názor na ni tím, že říká, že se jí bojím. Ale já se jí nebojjim! Tak já říkám, že je protivná, arogantní a strašně mi vadí, když vodí sebou svojí rozmazlenou sestru. Ona říká, že jsem strašně rozmazlená. Jezdíme s mamkou do letňan a koupí mi všechno. Ne všechno, ale třeba školní potřeby nebo oblečení. Že jezdíme na muzikály a tak. Ale já myslím, že mi závidí.


Co myslíte? Mám já nebo ona pravdu?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo se hůř choval?

Já, parala 33.3% (5)
Ona 66.7% (10)

Komentáře

1 Nalouwi Nalouwi | 5. září 2012 v 15:32 | Reagovat

je mi líto, že ses pohádala s kamarádkou, ale myslím, že jsi udělala dobře, protože je potřeba si takhle vyříkat, co se Ti na tom druhým zrovna nelíbí, ale zároveň je potřeba vyslechnout to i od druhého a něco s tím dělat... :-)

2 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 5. září 2012 v 16:15 | Reagovat

Řekla,bych,že ona,protože to,že jsi unavená a nechceš jí na brusle,nerozhoduje ona.Pouze TY sama se rozhoduješ,co budeš dělat a na tom ona nic změnit nemůže.
Ale to je jen můj názor a doufám,že se brzy udobříte :-D
Neara :-D

3 Barííísek Barííísek | 5. září 2012 v 21:33 | Reagovat

Ahojky par!! Tohle neni věc, kvůli ktery máš bejt nešťastná, jak říkala Nalouwi, občas je potřeba si vyříkat věci, který si myslíte. Já a moje nej kamoska, sme se jednou pěkně pohádali, asi týden sme se navzájem pomlouvali a tak, já jsem si poznámky vzala k srdci, snažila se v mých slabých stránkách zlepšit, a moje BFF taky, mno a teď, asi rok potom sme ty nejprdlejší a nejlegendánější (ten, kdo kouká na How I met Your mother to slovo jistě pochopí : -D) kamosky na světě!! Svět se nezbori, a časem budete zase kamosky ; -)
P.S.: TY NEJSI NAMYSLENA!!!!!
P.P.S.: Moc se tesim na písmenkovou povídku xP

4 keira*** keira*** | Web | 6. září 2012 v 10:45 | Reagovat

aale! :)) neřeš ji! já mám taky nepřítelkyni (ve třídě). a je to stráášná potvora.
já s ní na začátku předminulého roku byla nejlepší kamarádka. což byla chyba!vždycky jsem byla holka která se nehádala a jenom se šprtala.před dvěma roky jsem si řekla že nastupuju na gymnázium a proto začnu nový život. začala jsem se s ní kamarádit a stala se ze mě mrcha a já byla zaslepená a nic jsem nevnímala. tak mě zničila!
po půl roce se to vyvrcholilo v hádku s tou potvorou. až v té chvíli jsem znovu otevřela oči.. ta holka (jmenuje se sára) proti mě poštvala celou třídu.. tím myslím jenom holky(kluci se mnou vždycky drželi :*) a začalo se to řešit před komisí naší školy. začalo se to převracet v šikanu od ní. vyřešilo se to že všechny ty zmanipulované holky odpověděli v moji prohru. vzniklo z toh sebestředná, nafoukaná,sobecká. tyto slova jsem si začala vštěpovat do hlavy. a pomalu jsem se začala měnit a se Sárou už do dneška nepromluvila ani slovo. ted se všechno obrátilo proti ní. holky poznali mě jaká doopravdy jsem a se sárou kamarádí jen tři holky.ana se stala kravkou třídy. ze kterých udělala pořádné mrchy a fifleny! velkou oporou pro mě byli vždycky kluci.
Vyvaruj se tomu!!! všechno se může stát. ale myslím že takové jako jsem to měla já to mít nebudeš! :)) protože bych ti to nepřála. uževej si den.:D a nebud smutná. určitě to dobře dopadne.

5 Karolína K. 44 Karolína K. 44 | 6. září 2012 v 11:27 | Reagovat

Myslím, že tvá kámoška zareagovala špatně. Neměla tě hned odsuzovat, vždyť jsi byla jenom unavená, ona určitě taky někdy byla unavená, a když bylo venku strašný vedro, tak se ti nedivim. Navíc pouze TY se rozhoduješ, co budeš dělat, a né tvá kámoška za tebe. Ale je zase dobře, že jste se pohádaly a vyříkaly si, co si o sobě myslíte. Doufám, že se brzy udobřítě 8-)...

6 parala parala | Web | 6. září 2012 v 17:51 | Reagovat

Když si čtu komentáře, tak vám mocinky děěkuju :-) . Pomohlo mi to :-D

7 keira*** keira*** | Web | 7. září 2012 v 21:20 | Reagovat

ny! :D* já jsem se ti uplně odkryla!! to nedělám mooc často, beybey! :))*

8 Araexelis Araexelis | 3. května 2013 v 17:38 | Reagovat

První hodinu jsem měla první ho že jsme nevěděli něco, co jsem nevědělidinu chemii
i Z obrázkem
bcychom
Proč jsem to tam dala?CHYBY jako řemen! Myslím,že není nejlepší dávat tohle na blog,tím jenom ukazuješ svou hloupost,že se nedokážeš s ničím smířit. Kdybys byla inteligentnější,skrátka by ses omluvila a řekla "omlouvám se,jsem velice unavená,půjdeme jindy ano? Nevadí ti to?" a nějak slušně ukončit hovor. Tzn mnohem dříve než se z toho stane hádka.
S láskou Araexelis :-D :-x :-!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama