7.kapitola- Vyhláška

22. října 2012 v 14:54 |  Naděje v nás
Ahoj! Vím, jak jste prosili o NVN, tak ji tu máte v plný parádě! Příští kapitolku věnuji Neilin/ARanis, protože tam se může vyřádit na Awrixelovi. O této kapitole jsem neměla tolik představ, proto mi trvala delší dobu. Příšttí kapitola nevím, kdy bude. Nechci nic slibovat. Ale příští kapitola k různým povídkám bude buď k Temným poutům či Ztracenému ostrovu. (výsledky z VPJ budou určitě v tomto týdnu. Trvají mi udělat diplomky!)
Zvažuji o tvorbě třech povídek, které nesou název podle ostrovů. Protože naše učitelka na Zeměpis, která je čirou náhodou (:D) naše třídní, tu hodinu trochu okecává. Pátrání a vypisování ostrovů v různých oceánech mě nebavilo, proto jsem si do bločku načmárala jméno první povídky, jednorázovky, kterou někdy tu uvidíte. Je to legenda o Velikonočním ostrovu. Pak je legenda o ostrovech Neštěstí, což je "snad" u Ohňový země na jihu Jižní Ameriky- doufám, že to je tak. A poslední legenda je o vánočních ostrovech. Co člověk v Atlase najde!
No tak si vychutnejte povídku.Edrian seděl na trůnu a vyřizoval spor dvou sousedů o majetek. Velmi se o toho nudil.
" Králi, já mám pravdu! Jeho pasák určitě mi vzal pět ovcí!," křikl jeden z nich a zkřížil ruce na prsou. " Ne! To ty!," opáčil se druhý a strčil do druhého. Vzrost boj a Edrian zavolal stráže, aby sedláky odved.

Unaveně se zavrtěl na trůnu. Ihned zpozorněl, když se na chodbě k sálu někdo přiblížil. Vytáhl z pochvy meč a stoupl si zprava ke dveřím. Nechtěl být viděn, a když se ta osoba přiblížila, už se napřáhl. Když v tom vykoukla havraní hlava dívky, která se usmívala. "Neilin!," vydechl Edrian. Ona se nepřestávala smát a poodešla k trůnu. Za ní běžel Awrixel, který se i za běhu smál. Edrian pozvedl pravé obočí a zastrčil meč zpět. " Co se děje?," zeptal se král a nechal zavolat číšníka. Během chvíle donesl tři kalichy s vínem. Odpil a zakroužil sklenicí. "Hmm. Není špatné!," oznámil číšníkovi. On se uklonil a vyšel ze dveří. " Proč si nás volal? V Nar´doxu to přestavujeme. Máme tam pokoj i pro Terien…," odmlčel Awrixel. Neilin si myslela, že to Edrian nepochopil, proto hned objasnila: " No, myslíme si, že když jí nikdo nezbyl, tak by mohla být aspoň s bratrem. Škoda, že tu Sorgan není. Kdybych byla v její kůži, nevěděla bych, co dělat." Král se nad Sorganovým jménem zachvěl a otočil se směrem k trůnu. " Řekla jsem něco špatně?," optala se Neilin ochranářsky. Edrian lhal: " Ne, neřekla." Sám v nitru věděl, že ano.

" No, takže co?" Awrixel se zhoupl v kolenech. " Co? Ano. Chci vědět, co si o tom myslíte." Podal papír nejdřív Neilin. Jí úsměv ihned ztuhl.
Já, Edrian, král Smaragdittu a Sardonského království jsem nařídil prohlídku domů v celé zemi. Protože mí špehové v Tichém hvozdě zaznamenali pohyb dvou osob. Žena s akrobatickými schopnostmi. Má černé, dlouhé vlasy a lapizové oči. Pak muže s bílými vlasy, černými oči a s bojovnickými schopnostmi. Ti obyvatelé, co je budou chránit,nedej bože je u sebe ubytují, tim bude odebrán život. Cena za chycení postav je 5000 elfínů.
Oba, Neilin i Awrixel byl v šoku. " Takže… Sorgan žije?," koktala Neilin. Edrian kývl. "Ale jak?" Awrixel se zamyslel. Pokrčil rameny. " Já vůbec nevím…,"

II.

" Chápeš to?" Sorgan složil hlavu do dlaní a pohrdavě odfrkl. Nolmie spala. Díkybohu, zaradoval se Sorgan. Celou cestu něco mlela o svém životě. Teď, když spí, vydá se na průzkum. Chce vědět, jak daleko jsou od vesnice Vitwel. Vstal od ohně a přejel pohledem Nolmie. Ona spokojeně vzdychala a i ve spánku se usmívala. Vykradl se z její blízkosti a kráčel k lesu. " Kam myslíš, že jdeš?," ozvalo se před ním. Stála tam Nolmie a zkřížila ruce na prsou. Sorgan si šokovaně promnul oči a Nolmie tam už nebyla. "Halucinace.," zamumlal Sorgan. Pokračoval v cestě. Procházel se v lese, který byl převážně jehličnatý.

" Ty s tím pokračuješ?" Uslyšel po svém levém boku. Zase tam stála Nolmie ve stejné poloze. Zlověstně se tvářila a vítr jí pročesal vlasy. " Vždyť si byla… a teď si…," koktal Sorgan. Byl vylekaný. Otočil se k táboru. Nolmie celou dobu spala ve spacáku. " Jsi támhle!," chtěl to té postavě ukázat, ale ona zmizela. " Někdo si ze mě dělá srandu!," řekl si sám pro sebe a opatrně našlapoval. Už nebyl v dosahu tábořiště. Oddychl si. " Co to děláš?"

Zahlédl před sebou Nolmie. Měla vyceněné zuby a vypadala jako nějaký démon. Ruce umazané od krve. Sorgan se poprvé bál. Vyytáhl meč a propíchl jí. Ona se zle zasmála: " To nebolelo. Já to necítím! Ale ty to budeš cítit!" Vztáhla k němu pařáty a on se otočil a chtěl běžet pryč. " Copak?" Druhá Nolmie mu zatarasila cestu. Zatočil vlevo a tam stála další. Vpravo další. Je obklíčený. Padl na kolena. Poznal prohru.

" Co to vy čarodělnice děláte?," Teď přiběhla Nolmie s mečem v ruce. Začala je propíchávat a ony umíraly. Sorgan nebyl schopen slov. Stál přimraženě k zemi. Nolmie propíchla poslední a slabě se usmála. " Dík. Jak si to udělala? Taky jsem jednu propíchl, ale ona žila dál…" Nolmie se pobaveně zasmála: " Můj meč obsahuje zeměžluč, která je proti čarodějnicím a zlým bytostem. Proto ti to nešlo…," vysvětlila Nolmie a zasunula meč. " Počkat! Co si dělal venku, když jsem spala?," vykřikla a čekala na odpověď. Sorgan odpověděl chladně: " Hledal jsem Thálon. Chci už pryč z toho lesa." " A víš, proč vypadaly jako já?" Nolmie se zatvářila tak, že nebylo poznat, jak se cítí. Sorgan pokrčil rameny. "Protože si měl strach, že se probudím. Vábily tě, aby ses stáhl zpět." Odkráčela do tábora. Sorgan měl v jednom jasno. Už ji nikdy nebude opouštět. Zatím jenom v Tichém hvozdě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 22. října 2012 v 16:38 | Reagovat

úžasné a děkuji za ''předvěnování'' :D a těšim se na Awrixela :D-ono nebude ještě jedno kolo PJ.bonus?:D

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 30. října 2012 v 16:13 | Reagovat

Ahoj, omlouvám se že píšu k článku kam to nepatří ale mám pro tebe hotovou obálku. Je trochu jiná, než jsi ji chtěla, bohužel jsem nemohla najít žádné obrázky. No, najdeš ji tady: http://nika-roov.blog.cz/galerie/obalky#89555529

3 Nalouwi Nalouwi | 7. listopadu 2012 v 20:11 | Reagovat

hustý!! Edrian je blbec!!!! :-D

4 df df | 21. prosince 2012 v 20:01 | Reagovat

Přesně Edrian je blbec všech blbců, kvůli němu Leja umřela, nesnáším ho stejně jako rozmazlené princátko Faliena :-!

5 I Love KM I Love KM | 2. února 2013 v 17:37 | Reagovat

Další prosíííííííííííííím!!! :-D Ta je božíííííí! :-D

6 saiya saiya | Web | 3. května 2013 v 15:23 | Reagovat

Ta byla úžasná. Moc prosím o další.!

7 Terien Terien | 24. července 2013 v 19:53 | Reagovat

mě se tyhle povídky vůbec nelíbí , jsou hrozný, ůplně jsi zkazila KM!!!

8 Ellnesa Ellnesa | Web | 8. října 2013 v 16:26 | Reagovat

Je to super kapitola! Začala jsem NvN číst od začátku a je to boží! Honem pokračování!

9 Sofie Sofie | E-mail | 17. března 2017 v 10:10 | Reagovat

Edrian je blb. :-!

10 CaseyjipsY CaseyjipsY | E-mail | Web | 22. září 2017 v 16:38 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>More info>>></a>

11 DavidInoft DavidInoft | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 14:26 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama