Novinky

7. října 2012 v 15:53 |  Novinky
Jak asi vidíte podle nadpisu, dnes píšu o Novinkách. Zítra vyhlašuji Bonusové kolo u Všeználka PJ. Počítám hlasy. Přesně ještě nevím, kdo vyhraje, ale mám jistého oblíbence :). Nebudu ho/ji nějak upřednostňovat. Druhé bude v úterý a třetí ve středu. Diplomy nemám hotové, takže čekejte, že bude to tak v rozmezí 10. 10.- 15.10. Víte, mám to trochu nadcházející týden nabitý. 10.10. má babička narozeniny. 12.10. jedeme na nový muzikál Klíč králů. Asi jste si všimli, že 11.10. tu chybí. Protože já se na 11. tak těšim. A co se jedná? BUDE ZAHÁJENÍ 4. SEZÓNY TVD!! Pro ty, co neví, jsou to The vampire diaries (upíří deníky). Těšíte se tak\? Napište do komentářu, pls.

Jinak po třetím kole změním lay, co zde byl jen chvíli. Ano, ano. Úplněk. Těšila jsem se na něj, až obuji do podzimu. Ten tu bude docela dlouho!

Aby to nebylo jen tak, něco tu bude i o povídkách. V době Všeználka jsem moc neměla času. Nezapoměnte, byli 2 všeználkové. V okénku nahoře budou povídky. Koukněte se na ně. Jsou tam i jiné a nové. Můžete čekat s nadcházejícím americkým Halloweenem něco strašidelného- horory. I tam mají své místo. Spestřím vám to hned psycho hororem od své kamarádky Tharmy. Jmenuje se Dívka za oponou. Všechny zásluhy pište jí! Jen to sepíšu podle jejího vyprávění.

Dále také se můžete těšit na slíbené NVN (Naděje v nás). První dvě kapitoly ZO (ztraceného ostrova). První kapitola TP (Temné pouta). Dokoknčení PDT (Pohledy do tmy). A NOVINKU. Mám ve svém menu také dvě novinky! Zaprvé se tu objeví báseň Smrt. Bude pěkně mrazivá! A také povídka o takovém malém pokráčku k TVD( upíří deníky) Milovníci Damona si přijdou na své!

Budou postavy k NVN, obrázek Nolmie. ZO- obrázek Rose a Elisabeth. DV (deník vlkodlaka)- Samantha a Claire.
Toť vše! Těšte se! Parala
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neilin/Aranis Neilin/Aranis | Web | 7. října 2012 v 16:49 | Reagovat

super těším se :-D

2 Nalouwi Nalouwi | 7. října 2012 v 19:03 | Reagovat

vážně TVD začala jsem nedávno a teď jsem na začátku druhé série... Damon je chudáček nemilovaný Katherin ani Elenou, ale je úžasnej a krásnej ♥♥♥ :-)
Se studem jsem si uvědomila, že jsem pozadu se čtením Tvých povídek- takže se na ně musím podívám... :-)

3 Nalouwi Nalouwi | 7. října 2012 v 19:04 | Reagovat

* sorry jestli jsem napsala Katherin špatně- teď si zrovna nejsem jistá, jak se to píše :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama