Říjen 2013

2.kapitola- Nový začátek II.

13. října 2013 v 13:44 | parala |  Zbloudilé duše
Jak jsem slíbila, máte tu druhou část Zbloudilých duší kapitoly Nový začátek. Tohle je poslední část. Radši jsem místo tří částí dala dvě. Pak bude další kapitola s názvem Záhadně zvláštní objevy. Těšte se!

2. kapitola- Nový začátek I.

12. října 2013 v 12:38 | parala |  Zbloudilé duše
Ahoj!
Promiňte za ten dlouhééé čekání, ale trochu mi dělali problém hateří. Ta pomstychtivá mrcha se zase snažila mi zkazit den. O ní jsem vám pověděla minulý článek. Dala jsem si takovou maliiiiinkou přestávku od Zbloudivých duší. Začal se mi v břiše tvořit takový ten blažený pocit, že možná tu povídku konečně dopíšu :D Už bych to docela potřebovala. Na psaní nemám moc času- většinou trávím čas ve škole a doma se šprtám... Hrozný...
Psali jste mi, že byste rádi viděli Naději v nás. Pokusím si udělat čas k dopsání. Máte jí docela rádi kromě tich 3, co je ta samá mrcha. Můžetejí znát jako Patricii, Léňu 223 (nebo jiná čísla) atd. Dětinský... A taky jsem dostala nějaké tipy na jednorázovky. Pokusím se o ně!
A co je vůbec tohle??? To je druhá kapitola Zbloudilých duší. Docela jsem do této povídky vžila. Může se na vás těšit Juliette, která má neobyčejný dar. No, teď si to přečtěte! Mám rozpracovanou druhou kapču. Zítra dám druhou část této kapitoly a pak i tu třetí. Pokud to tak vyjde. Tak zatím!
Vaše Parala :)